djangorestframework_simplejwt - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Authorization header must contain two space-delimited values
he: Authorization Header חייבת להכיל שני ערכים מופרדים ברווח

en: Given token not valid for any token type
he: המזהה הנתון אינו תקף עבור אף סיווג

en: Token contained no recognizable user identification
he: המזהה לא הכיל זיהוי משתמש שניתן לזהות

en: User not found
he: משתמש לא נמצא

en: User is inactive
he: המשתמש אינו פעיל

en: Unrecognized algorithm type '{}'
he: סוג אלגוריתם לא מזוהה '{}'

en: You must have cryptography installed to use {}.
he: עליך להתקין קריפטוגרפיה כדי להשתמש ב-{}.

en: Unrecognized type '{}', 'leeway' must be of type int, float or timedelta.
he: סוג לא מזוהה '{}', 'leeway' חייב להיות מסוג int, float או timedelta.

en: Token is invalid or expired
he: המזהה אינו חוקי או שפג תוקפו

en: Invalid algorithm specified
he: צוין אלגוריתם לא חוקי

en: No active account found with the given credentials
he: לא נמצא חשבון עם פרטי זיהוי אלו

en: The '{}' setting has been removed. Please refer to '{}' for available settings.
he: ההגדרה '{}' הוסרה. בבקשה קראו כאן: '{}' בשביל לראות הגדרות אפשרויות

en: user
he: משתמש

en: created at
he: נוצר בשעה

en: expires at
he: פג תוקף בשעה

en: Token Blacklist
he: רשימה שחורה של מזהים

en: Cannot create token with no type or lifetime
he: לא ניתן ליצור מזהה ללא סוג או אורך חיים

en: Token has no id
he: למזהה אין מספר זיהוי

en: Token has no type
he: למזהה אין סוג

en: Token has wrong type
he: למזהה יש סוג לא נכון

en: Token has no '{}' claim
he: למזהה אין '{}'

en: Token '{}' claim has expired
he: מזהה '{}' פג תוקף

en: Token is blacklisted
he: המזהה ברשימה השחורה.
